Kalendář sezóny 2021 / 2022

 

Legenda barev
ženy – extraliga muži – extraliga mixed doubles junioři a žáci
ženy – 1. liga muži – 1. liga vozíčkáři krátkodobá MČR
ženy – divize muži – divize WCT, EJCT ostatní turnaje

zobrazení divizních soutěží je pouze informativní, jejich platný rozpis se objeví v Informačním systému a ve veřejných výsledcích.

 

dotčený víkend hala Roztyly   hala Zbraslav   reprezentace
a turnaje WCT
 
Srpen
14. – 20. 8. repre kemp           
21. – 22. 8. repre kemp           
23. – 24. 8. repre kemp           
28. – 29. 8. Třesk / trenéři + repre (od 25.)          
                   
Září
4. – 5. 9. repre kemp        
11. – 12. 9. Pohár juniorů          
18. – 19. 9. Kolibris Cup (od 16. 9.)          
25. – 26. 9. mixed doubles – 2. KT (do 27. 9.)        
                   
Říjen
2. – 3. 10. EJCT (od 1. 10.)          
10. – 11.10. ženy – 1. liga   divize         preOQE
(10. – 15. 10., TUR)
16. – 17.10. turnaj vozíčkářů – WCT (od 15. 10.)   MČRJ MD  
23. – 24. 10. ženy – extraliga muži – extraliga   divize   MS vozíčkářů
(23. – 30. 10., CHN)
bez českého týmu
30. – 31. 10. muži – 1. liga   divize  
                   
Listopad
6. – 7.11. WCT Prague Classic (od 4. 11.)        
13. – 14. 11. ženy – extraliga (do 15.) muži – extraliga (do 15.)       Lodž MD
20. – 21. 11. liga vozíčkářů   kemp MD
(jen 20.)
  mistrovství Evropy (20. – 27. 11., NOR)
27. – 28. 11. muži – 1. liga      
                   
Prosinec
4. – 5. 12. ženy – 1. liga muži – divize        
11. – 12. 12. ženy – divize muži – divize       univerziáda
(6. – 14. 12, SUI)

olympijská kvalifikace

(11. – 18. 12., NL)
18. – 19. 12. mixed doubles – 2. KT (do 20.)   Star League 1  
                  MD Göteborg
                   
               
Leden
1. – 2. 1.  svazový termín       MS-B juniorů
(3. – 14. 1., FIN)
MD Aberdeen
8. – 9. 1. liga vozíčkářů   muži – divize A  
15. – 16. 1.  ženy – extraliga muži – extraliga   ženy – divize   kvalifikace o MS
(18. – 22. 1., FIN)
22. – 23. 1.  ženy – 1. liga    muži – divize B   muži – divize A  
28. – 30. 1. Prague Circles        
                   
Únor
5. – 6. 2.  MČR juniorů a žáků (od 4. 2.) 1/2     MČR juniorů a žáků (od 4.)   olympiáda
(3. – 9. 2., CHN)
12. – 13. 2. Savona Cup (od 11. 2.)      
19. – 20. 2.  MČR juniorů a žáků 2/2      
26. – 27. 2. mixed doubles –  finále MČR (do 1. 3.)        
                   
Březen
5. – 6. 3. Muži, ženy – finále MČR (od 3. do 8. 3.)       paralympiáda
(5. – 12. 3., CHN)
bez českého týmu
12. – 13. 3. muži – 1. liga   muži – divize A  
19. – 20. 3. ženy – 1. liga muži – 1. liga muži – divize B   ženy – divize   mistrovství světa žen
(19. – 27. 3., CAN) 
bez českého týmu 
26. – 27. 3. MČR mixů Jičín (od 25. 3.)      
                   
Duben
2. – 3. 4. WCT Mixed Doubles Prague Trophy (od 1.)       mistrovství světa mužů
(2. – 10. 4., USA)
9. – 10. 4. baráže MČR mužů a žen        
16. – 17. 4.
🥚🐣
svazový termín         
23. – 24. 4. MČR vozíčkářů   Star League 2   mistrovství světa MD a seniorů
(23. – 30. 4., SUI)
                   
Květen
29. 4. – 1. 5. Pohár ČSC        
7. – 8. 5. MČR seniorů, akademiků (od 6.)          
14. – 15. 5. svazový termín          
21. – 22. 5. trenérský kemp        
28. – 29. 5. svazový termín          
             
České soutěže se konají v sobotu a neděli, pokud není uvedeno jinak.
Plán v pdf (verze 1. září)
Původní plán schválený ČS v červnu