Kalendář sezóny 2019/2020

schváleno 26. 8. 2019

 

Legenda barev
ženy – extraliga muži – extraliga mixed doubles junioři a žáci
ženy – 1. liga muži – 1. liga vozíčkáři krátkodobá MČR
ženy – divize muži – divize WCT, EJCT ostatní turnaje

 

 

dotčený víkend hala Roztyly   hala Zbraslav   reprezentace
a turnaje WCT
 
Srpen
17. – 18. 8. repre kemp          
19. – 22. 8. Adult Camp WCF          
23. – 29. 8. CZ Junior Sport Centre (kemp STM)          
31.8. – 1. 9. Letní třesk / školení trenérů (od 30.8.)          
                   
Září
7. – 8. 9. repre kemp         Ž Kanada, MD Oberstdorf
14. – 15. 9.  Kolibris Cup (od 12. 9.)         Ž Kanada
21. – 22. 9. juniorská liga   juniorská liga   MD Tallinn
28. – 29. 9. mixed doubles – 1. KT (do 30. 9.!)          
                   
Říjen
5. – 6. 10. EJCT – mezinárodní juniorský turnaj (od 4. 10)         MD St. Gallen, M Basilej 
12. – 13. 10. ženy – 1. liga ženy – divize   divize ž divize m-A   MS mixů
(12. – 19. 10., Skotsko)
Ž Basilej, Jun Füssen
19. – 20. 10. mezinárodní turnaj vozíčkářů (od 18. 10.)       M Champéry, Jun Bern
26. – 27. 10. ženy – extraliga (do 28.) muži – extraliga (do 28.)    muži B – divize     
                   
Listopad
2. – 3. 11. muži – 1. liga    muži B – divize   MD Lodž, M Bern,
Ž Tallinn, Jun Glasgow
9. – 10. 11. Prague Classic
turnaj Světové curlingové tour WCT (od 7.)
         
16. – 17. 11. Pohár J & Ž   Pohár J & Ž   ME mužů a žen
(16. – 23. 11., Švédsko)
MD Bern, Jun Thun
23. – 24. 11. Liga curlingu vozíčkářů (od 22. 11.)        
30. – 1. 12. mixed doubles – 2. KT (do 2. 12.!)         MS – B vozíčkářů
(28. 11. – 2. 12., Finsko)
                   
Prosinec
6. – 8. 12.  m – EL  ž – EL  ž – 1. L  ž – di   muži A,B – divize    
14. – 15. 12. muži – 1. liga   ženy – divize   MS – B juniorů
(10. – 18. 12., Finsko) 
                   
Leden
4. – 5. 1. Liga curlingu vozíčkářů          M Perth, MD Canmore
11. – 12. 1. muži – 1. liga  muži – divize         YOG (10. – 19. 1.)
Kvalifikace o MS
(13. – 18.1., účast dle ME)
M Aberdeen
18. – 19. 1. ženy – 1. liga ženy – divize   ženy – di m A, B – di   
25. – 26. 1. ženy – extraliga  muži – extraliga       MD Gävle
                   
Únor
1. – 2. 2.  MČR mixed doubles – finálový turnaj (do 4.!)          
8. – 9. 2. MČR juniorů a žáků 1/2 (od 7. 2.)          
15. – 16.2. Pohár ČSC         MS juniorů
(15. – 22., účast dle MS-B)
22. – 23. 2. muži – 1. liga muži – divize   muži A – divize  
                   
Březen
29. – 1. 3. muži – 1. liga muži – divize   muži A, B – divize    MS vozíčkářů
(29.2.–7.3., účast dle MS-B)
7. – 8. 3. MČR juniorů a žáků 2/2 (od 6. 3.)          
14. – 15. 3.  ženy – 1. liga ženy – divize         MS žen
(účast dle ME / WQE)
21. – 22. 3. MČR mužů–finále (19. – 24. 3.) m – baráž (21. – 22.)      
28. – 29. 3. MČR mixů v Jičíně (od 27. 3.)         MS mužů
(účast dle ME / WQE) 
                   
Duben
4. – 5. 4. MČR žen – finále (2. – 7. 4.) ž – baráž (4. – 5.)        
11. – 12. 4. svazový termín          
18. – 19. 4. juniorská liga    juniorská liga   MS MD a seniorů
(18. – 25. 4., Kanada)
25. – 26. 4. MČR vozíčkářů         
                   
Květen
2. – 3. 5. MČR seniorů, akademiků (od 1. 5.)          
9. – 10.5. svazový termín          
16. – 17. 5. Savona Cup (od 15. 5.)           
23. – 24. 5. juniorská liga        
30. – 31.5. svazový termín          
             
České soutěže se konají v sobotu a neděli, pokud není uvedeno jinak.
Plán akcí 2019/2020 ve formátu PDF