Reprezentace

Rozpis

Výsledky

Minulé MS

Mistrovství světa mixed doubles je jediným šampionátem odkud lze získat přímý postup na olympijské hry v Pekingu 2022. Postoupí sedm zemí a pořadatelská Čína. Země, které nepostoupí přímo a země, které se MS neúčastnily, mohou ještě hrát olympijskou kvalifikaci, z níž postoupí dvě další země.

Šampionátu se zúčastní dvacet týmů. Ty budou rozdělené do dvou skupin po desíti. Vítězové skupin postoupí rovnou do semifinále. Reprezentace na druhých a třetích místech si spolu zahrají kvalifikační utkání o zbylá semifinálová místa. Země na posledních, desátých místecg sestoupí pro příští rok do MS-B. Celky na osmém a devátém místě budou hrát zápas o udržení.

Oficiální web turnaje

Spouštíme podcast Košťata & kameny, které se bude věnovat mistrovství světa mixed doubles.