Košťata & kameny


Podcast Českého svazu curlingu

Poslouchejte přes vaši oblíbenou podcastovou aplikaci (SpotifyAnchor.fm, Apple Podcast, Google Podcasty)


19. října: Tým Lukáše Klímy postoupil do olympijské kvalifikace. Jak vidí své šance? Poslouchejte v šestém dílu podcastu.

 

4. října: Chcete si ujasnit základy curlingu? Poslechněte si rozhovor s Jiřím Deylem, koučem a členem Soutěžní komise. Pusťte si pátý díl podcastu.

25. května: Jaké měla dvojice Paulová / Paul pocity po vybojování postupu na olympijské hry? Jak se Tomáš loučil se svým knírem? Poslechněte si ve čtvrtém dílu.

16. května: Ve třetím dílu jsme se přesunuli k dalšímu šampionátu: k mistrovství světa mixed doubles. Hosty byli čeští reprezentanti Zuzana a Tomáš Paulovi. Jiří Kalemba s nimi probral jejich ambice na šampionátu, ale konečně jsme se dozvěděli víc o kníru, který si Tomáš pěstuje.

7. května: Ve druhém dílu Jiří Kalemba zpovídal další hráčky z české reprezentace: Michaelu Baudyšovou, Alžbětu Baudyšovou a Petru Vinšovou. Řeč byla o hodnocení odehraných zápasů i žonglování.

1.května: Poslechněte si první díl v němž si Jiří Kalemba povídal s Annou Kubeškovou a Ežen Kolčevskou a atmosféře na začínajícím mistrovství světa.