Chcete si vyzkoušet curling?

V Praze na Roztylech máte možnost si curling celoročně vyzkoušet, stačí vyplnit poptávkový formulář. Více informací naleznete zde. Poukaz na takovou akci je i vhodným, nejen vánočním, dárkem.

V době Olympijských her v Koreji (9. – 25. února 2018) se v Brně a Ostravě koná Olympijský festival. Jeho součástí budou i curlingové dráhy, které budou po celou dobu otevřené pro veřejnost. Přítomni budou samozřejmě curlingoví instruktoři, kteří vše naučí a vysvětlí.

Chcete přijet fandit?

Pokud se chcete podívat na curling jako divák, navštivte o víkendech curlingové haly v Praze na Roztylech a na Zbraslavi. Rozpis curlingových soutěží naleznete v kalendáři. V obou halách je vstup zdarma a divácké sezení je součástí restaurace, tudíž není třeba extra teplé oblečení a divácký zážitek je o to lepší.

Chcete začít hrát?

Curling se nyní hraje pravidelně v Praze, Jičíně, Plzni, Trutnově a Opočně. V případě chuti začít hrát napište na curling@cstv.cz. V ostatních městech nyní hledáme nadšené osoby, kterým bychom mohli pomoct rozjet curling i jinde. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji curlingu ve vašem městě pište na curling@cstv.cz.