Chcete přijít fandit?

Pokud se chcete podívat na curling jako divák, navštivte o víkendech curlingové haly v Praze na Roztylech a na Zbraslavi. Rozpis curlingových soutěží naleznete v kalendáři. V obou halách je vstup zdarma a divácké sezení je součástí restaurace, tudíž není třeba extra teplé oblečení a divácký zážitek je o to lepší.

Úvodní soutěží MČR mixed doubles bude 1. kvalifikační turnaj ve dnech 25. –  27. září. První kolo extraligy mužů a žen je naplánováno na víkend 23. –  24. října.

Praha bude 1. – 3. října hostit turnaj mezinárodní juniorské tour EJCT. Ve dnech 4. – 7. listopadu se hraje vrchol sezóny – turnaj Prague Classic – který je jako jediný mužský turnaj ve střední Evropě součástí Světové curlingové tour WCT.


Chcete si vyzkoušet curling na ledě?

V Praze na Roztylech máte možnost si curling kdykoliv během sezóny vyzkoušet. Více informací naleznete zde. Poukaz na takovou akci je i vhodným dárkem.


Chcete začít hrát?

Pokud se chcete curling opravdu naučit, můžete se přihlásit na tradiční Letní Třesk, který je určen pro začátečníky i mírně pokročilé. Akce se koná v Praze 27. –  29. srpna. Můžete se přihlásit do 1. srpna. Součástí akce je i školení trenérů II. a III. třídy.

1) Curling se nyní hraje pravidelně v Praze, Jičíně, Plzni, Trutnově, Opočně a nově i ve specializované hale v Brně. 

V ostatních městech hledáme nadšené osoby, kterým bychom mohli pomoct rozjet curling i u nich. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji curlingu ve vašem městě pište na rozvoj@curling.cz

2) Napřed je třeba se stát se členem klubu. Zde naleznete kontakty na jednotlivé kluby, které hledají nové členy.

3) Do celosezónních mistrovství je třeba se přihlásit tradičně do 30. června, do krátkodobých turnajů se přihlašuje postupně. Podrobnosti naleznete u konkrétní soutěže


Curling bez ledu?

Pro použití mimo halu máme street curling – suchou variantu – kterou si již vyzkoušely tisíce návštěvníků v obchodních centrech a na sportovních akcích. Street curling můžeme půjčit i vám. Více informací zde.