Chcete si vyzkoušet curling?

V Praze na Roztylech máte možnost si curling celoročně vyzkoušet, stačí vyplnit poptávkový formulář. Více informací naleznete zde. Poukaz na takovou akci je i vhodným dárkem.


V době Olympijských her v Koreji (9. – 25. února 2018) se v Brně a Ostravě koná Olympijský festival. Jeho součástí budou i curlingové dráhy, které budou po celou dobu otevřené pro veřejnost. Přítomni budou samozřejmě curlingoví instruktoři, kteří vše naučí a vysvětlí.

 


Curlingový duben!

V dubnu připravujeme curlingový nábor v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ostravě a Plzni. Přijďte si vyzkoušet olympijský sport. Informace zde budou postupně zveřejněny.


 

 

Chcete přijít fandit?

Pokud se chcete podívat na curling jako divák, navštivte o víkendech curlingové haly v Praze na Roztylech a na Zbraslavi. Rozpis curlingových soutěží naleznete v kalendáři. V obou halách je vstup zdarma a divácké sezení je součástí restaurace, tudíž není třeba extra teplé oblečení a divácký zážitek je o to lepší.

 

Chcete začít hrát?

Curling se nyní hraje pravidelně v Praze, Jičíně, Plzni, Trutnově a Opočně. Zde naleznete kontakty na jednotlivé kluby, které hledají nové členy.

V ostatních městech nyní hledáme nadšené osoby, kterým bychom mohli pomoct rozjet curling i jinde. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji curlingu ve vašem městě pište na info@curlingjicin.cz.

 

Curling bez ledu?

Pro použití mimo halu máme street curling – suchou variantu – kterou si již vyzkoušely tisíce návštěvníků v obchodních centrech a na sportovních akcích. Street curling můžeme půjčit i vám. Více informací zde.