Už o víkendu se dohrává extraliga

28. a 29.1. se na curlingové hale v Roztylech dohrává extraliga mužů i žen.

Tento víkend se dohraje extraliga a 3 nejlepší týmy postoupí do finále MČR. Tým na posledním místě potom bude sestupovat do 1. ligy, tým na předposledním místě bude hrát baráž o udržení s druhým týmem z 1. ligy. Z té postupuje přímo do extraligy tým, který bude finišovat jako 1.

Jedno finálové místo je ale už teď jisté. Jak u mužů, tak u žen, se rozhodli lonští mistři vynechat základní část a představí se až ve finále. U žen se jedná o tým Liboc 3 (pod vedením skipky Alžběty Zelingrové), u mužů se jedná o tým Zbraslav Klíma (pod vedením skipa Lukáše Klímy). Finále se následně odehraje ve dnech 16. až 21.2.

Každý z týmů hraje ještě 3, nebo dokonce 4 zápasy, není tedy ještě vůbec rozhodnuto. Aktuální pořadí týmů naleznete na odkazech níže.

extraliga žen

extraliga mužů

Vstup do haly je volný a vřele zveme všechny diváky. Přijďte se podívat na to nejlepší, co v curlingu může místní scéna nabídnout! První zápas žen začíná 28.1. od 12:00 (utkají se týmy Zbraslav W a Kolibris 7. Muži začínají dokonce již v 8:30 (utkají se týmy CC Letící kameny a Trutnov 1).

 

26.Leden, 2023 od Tomáš Kadlec