Street curling – Letní Sportmánie v Plzni

Přijďte si na Letní Sportmánii vyzkoušet street curling! Street curling je zjednodušená – a hlavně letní – verze curlingu, která se v ČR objeví v rámci tohoto festivalu vůbec poprvé v historii.

Touto akcí Český svaz curlingu odstartuje doprovodný program, který bude v rámci své tour po celé České republice propagovat Olympijskou kvalifikaci v curlingu 2017 (a samozřejmě také curling jako takový), která se v prosinci uskuteční právě v Plzni. V tomto turnaji se český mužský i ženský tým pokusí poprvé v historii postoupit na zimní olympijské hry. A nutno podotknout, že šance obou týmů jsou velmi vysoké!

Street curling je určený všem věkovým kategoriím včetně dětí, protože, ačkoliv kopíruje podstatu curlingu, nevyžaduje precizní techniku, ani sílu, a je tedy možné si zahrát zajímavý zápas hned při prvním kontaktu s tímto sportem (což není v klasickém curlingu téměř reálné).

Naši instruktoři budou na místě, aby zábavnou formou do curlingu zasvětili každého zájemce. Přijďte si k nám zkusit letní verzi tohoto olympijského sportu!

Detailní informace o street curlingu a doprovodných akcích před Olympijskou kvalifikací v curlingu 2017 naleznete zde:

http://curling.cz/oqe2017/doprovodne-programy/

Detailní informace o Letní Sportmánii naleznete zde:

http://plzen.cz/tag/letni-sportmanie-2017/

Informace o Olympijské kvalifikaci v curlingu 2017 naleznete zde:

http://curling.cz/oqe2017/