Další velký zahraniční úspěch pro pár Hájková / Paul!

Zuzana Hájková a Tomáš Paul vyhráli turnaj WCT v Tallinnu! V této sezóně je to již jejich druhé prvenství na mezinárodních turnajích mixed doubles. Tento pár zvítězil hned v úvodu sezóny v Oberstdorfu a následně si z Kitzbühelu přivezl bronz. V celosvětovém žebříčku drží česká dvojice dvanáctou příčku, ale zatím do něj nebyl výsledek z… více

Letící kameny Trophy

O víkendu se v roztylské hale koná již 14. ročník Letící kameny Trophy. Tento turnaj se hraje ve čtyřech skupinách po osmi týmech již od pátku. Poprvé se u nás bude hrát s free guard zone o pěti kamenech,  toto pravidlo bude od příští sezóny aplikováno ve všech soutěžích. Loňský vítěz Alexander Baumann se turnaje neúčastní,… více

Olympijský festival pokračuje

V Brně i Ostravě pokračuje Olympijský festival. Minulý víkend se v Brně utkal celek 1. CK Brno s Libocí, v Ostravě Zbraslav W s Dion Young Boys. Po těchto pěkných zápasech se mohou diváci v sobotu 17.2. v Ostravě těšit na utkání juniorských reprezentantek s Karvinou, která je zatím stále jediným týmem v regionu. Zápas začíná ve… více

Nižší domácí soutěže

V Pchjongčchangu byl zahájen největší sportovní svátek a na Olympijských hrách se poprvé objevuje disciplína mixed doubles. (Curlingové boje začaly již ve čtvrtek, výsledky můžete sledovat na stránkách WCF). Nezapomínejme však na domácí curling. Na Roztylech se hraje ženská 1. liga, v obou pražských halách se koná divize mužů. 1.liga žen Ženy čeká předposlední hrací víkend,… více

Olympijský festival začíná

Olympijská curlingová soutěž v Pchjongčchangu již ve čtvrtek začala a olympijská nálada se dostává i do Česka, a to konkrétně do Brna a Ostravy. Po dvou letech se znovu opakuje projekt Olympijských parků, které vznikly v roce 2016 na Lipně a v roce 2014 na Letné i jinde. Tentokrát se díky celosvětovému uznání tento projekt… více

Základní část extraligy se blíží ke konci

Extraliga | ženy V roztylské hale se odehraje předposlední víkend nejvyšší české ženské soutěže. Po něm bude již následovat pouze dvojice kol zápasů 31. března. Čtyři nejlepší týmy postoupí do Finálového turnaje 4. – 8. dubna, v němž se určí české reprezentace pro podzimní mistrovství Evropy. Průběžné výsledky | extraliga žen   Extraliga | muži… více

Mladé naděje v Budapešti

Již od pátku bojují tři české týmy na mezinárodním turnaji Olympic Hopes v Budapešti, kterého se účastní mládež do 14 let. Dvanáct týmů z ČR, Ruska, Nizozemska, Polska a Maďarska hraje ve čtyřech skupinách po třech týmech. Nejlepší z každé skupiny postupuje do semifinále. Zápasy se hrají na šest endů bez časového limitu. České týmy hrají… více

Druhé místo na turnaji WCT pro tým Lukáše Klímy!

Skvělé umístění na turnaji světové série WCT se podařilo při premiéře sestavy Jakub Bareš, Marek Černovský, Jiří Candra (VS), Lukáš Klíma (S). Tento tým na turnaji Moscow Classic postoupil z prvního místa ve skupině do semifinále, v němž porazil mladé Italy skipa Stefana Perruci a tím se dostal do finále. V něm český tým podlehl… více

Kvalifikace o svět 4 neděle

Rozhodnuto: reprezentací bude tým Anny Kubeškové Druhý semifinálový zápas vyhrála Zbraslav W. Oba týmy tedy měly na kontě jedno vítězství, napínavý souboj tudíž pokračoval až do odpoledních hodin. V závěrečném utkání se víc dařilo týmu Liboc 3 skipky Anny Kubeškové, který nakonec vyhrál jednoznačně 11:5. Tento celek tedy bude reprezentovat Českou republiku na březnovém mistrovství… více

Kvalifikace o svět 3 sobota

Do finále postupuje tým Zbraslav W. První finálový zápas vyhrála Liboc 3   V semifinále zvítězil tým Zbraslav W a díky tomu postoupil do finále kvalifikačního turnaje. O účast na mistrovství světa bojoval tým Kamily Mulačové proti tým Liboc 3 (skipka Anna Kubešková). První finálové utkání po velmi vyrovnaném souboji vyhrál tým skipky Kubeškové poměrem 5:4…. více