Aktuální informace platné od 21. ledna 2020

Pokud se otevřou sportoviště od poloviny února, tak soutěže začnou 27. února. V opačném případě se sejde Rada předsedů, kde se bude řešit další postup. Více zde.

 


Opatření

Po otevření hal budou platit tyto dokumenty:

COVID manuál – verze 2 (platnost od 9. října 2020)

Dodatek provozního řádu pro halu Roztyly – verze 2 (platnost od 9. října 2020)

V návaznosti na nová plošná opatření může dojít k vydání dalších verzí. Platné dokumenty vždy naleznete na této stránce.

 

Změny oproti předchozí verzi se týkají hlavně:

 • zákazu vstupu na tribunu osobám, které nejsou rozhodčími nebo nejsou na soupiskách k utkání (viz Soutěžní řád, článek G)
 • zavedení povinnosti měření teploty hráčů při předkládání registračních průkazů. V případě naměření teploty vyšší než 37,5 °C nebo při odmítnutí měření je hráč povinen okamžitě opustit objekt

změnový formát COVID manuálu
změnový formát Dodatku provozního řádu


Domácí soutěže ČSC

Během ledna se nebudou hrát žádné soutěže. Plán dalších akcí bude aktualizován až v návaznosti na uvolnění celostátních opatření.

Zatím došlo k rušení těchto akcí:

 • byly zrušeny soutěže plánované na víkend 17. – 18. října (mezinárodní turnaj vozíčkářů a první kolo MČR mixed doubles juniorů)
 • byly zrušeny soutěže plánované na víkend 24. – 25. října (extraliga mužů a žen, divize – včetně extraligového pondělí 26. 10.)
 • byly zrušeny soutěže plánované na víkend 31. 10. – 1. 11. (mužská 1. liga, divize)
 • turnaj Prague Classic byl letos zrušen
 • obě podzimní vozíčkářské soutěže byly zrušeny (17. – 18. 10., 21. – 22. 11.)
 • byly zrušeny mistrovské soutěže v listopadu a prosinci (MČR M, Ž, MD)
 • Pohár ČSC byl přesunut na prosinec a pak byl zrušen.
 • MČR mužů a žen se bude hrát pouze jednokolově.
 • V této sezóně bude zrušeno MČR mixů a Savona Cup. Nebude se konat ani Mistrovství Rakouska.
 • Je možné, že se nebude konat Mistrovství seniorů, turnaj akademiků a MČR MD juniorů. Bude záležet na termínu možností pořádání soutěží.

Mezinárodní šampionáty

V prosinci bylo potvrzeno odsunutí MS-B vozíčkářů a zrušení mistrovství světa seniorů. Aktuální souhrn chystaných mezinárodních šampionátů naleznete zde.

V návaznosti na cestovní omezení bylo zrušeno mistrovství Evropy mužů a žen, mistrovství světa juniorů „B“ a další šampionáty. Mistrovství světa vozíčkářů „B“ bylo posunuto na leden 2021. Více informací naleznete zde.

Byla zrušena kvalifikace na mistrovství světa mixed doubles, kterou však české týmy nemusely hrát (na posledním MS Češi vybojovali přímou účast na dalším šampionátu).

 


Registrace návštěvníků haly Roztyly

Návštěvníkům curlingové haly v Praze-Roztylech zde nabízíme možnost registrovat svou návštěvu. Díky tomu vás můžeme informovat v případě, že se zjistí, že ve stejném termínu byla v hale osoba nakažená COVID-19. Tato registrace se doporučuje hlavně divákům. Přítomnost hráčů, rozhodčích a ledařů dokážeme získat z jiných databází.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1) Zadané informace zpracováváme výhradně pro kontaktování návštěvníků v případě zjištění nákazy v objektu.

2) Zadané informace poskytujeme pouze správci komunikace s návštěvníky.

3) Práva vztahující se k osobním údajům, vč. odvolání souhlasu, můžete uplatnit kdykoliv emailem na marketing@curling.cz. Zpracování osobních údajů ukončíme pro daný účel, jakmile odvoláte svůj souhlas.

4) Osobní údaje zpracováváme pouze na základě a v rozsahu dovoleném obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679, o ochraně osobních údajů a předpisů souvisejících. To platí i pro veškeré zpracovatele, kteří osobní údaje zpracovávají v souladu s našimi pokyny.