Mezinárodní pražský turnaj Kolibris Cup

17. ročník skvělého mezinárodního turnaje se po roce opět koná v Praze na Roztylech. Od čtvrtka 21. do neděle 24. září se o vítězství popere řada českých a zahraničních týmů. Představí se i reprezentační týmy Jiřího Snítila (1. zápas v pátek od 8.00) a Anny Kubeškové (1. zápas v pátek od 10.15) nebo smíšená reprezentace skipa Jaroslava Vedrala mířící na říjnové Mistrovství světa, a další české špičkové týmy. Ze zahraničí dorazí například finská reprezentace Aku Kausteho, německý výběr skipa Alexandera Baumanna, švédský tým Rickarda Hallströma a také mistryně Evropy 2016 Victoria Moiseeva se svým týmem.

Uvidíme, jestli se podaří Alexandru Baumannovi obhájit své předloňské vítězství nebo jestli dokáže Jiří Snítil vybojovat své 6. vítězství na tomto turnaji.

Finále a zápas o 3. místo se budou hrát v neděli od 15 hodin.

Turnaj se hraje systémem Triple knock-out, což znamená, že po třech porážkách dotyčný tým vypadává ze soutěže a do té doby postupuje turnajovým pavoukem. Specifikem Kolibris cupu je i samostatné ženské semifinále a finále. SF se odehraje v neděli od 12.00 a finále od 15.00 na 3. dráze.

Aktuální rozpis a výsledky zde

21.Září, 2017 od Martin Bukovský