Kalendář sezóny 2020/2021

schváleno na členské schůzi 20. 6. 2020

 

Legenda barev
ženy – extraliga muži – extraliga mixed doubles junioři a žáci
ženy – 1. liga muži – 1. liga vozíčkáři krátkodobá MČR
ženy – divize muži – divize WCT, EJCT ostatní turnaje

zobrazení všech divizních soutěží je pouze informativní, jejich platný rozpis se objeví ve výsledkovém servisu

 

dotčený víkend hala Roztyly   hala Zbraslav   reprezentace
a turnaje WCT
 
Srpen
15. – 21. 8. svazový termín          
22. – 23. 8. repre kemp          
22. – 27. 8. CZ Junior Sport Centre (kemp STM)          
29 – 30. 8. Letní třesk / školení trenérů (od 28.8.)          
                   
Září
5. – 6. 9. repre kemp   Pohár juniorů    
12. – 13. 9.  Kolibris Cup (od 10. 9.)          
19. – 20. 9. mixed doubles – 1. KT (od 18. do 21.)          
26. – 27. 9. Finále & baráže MČR mužů a žen
finále: 24. – 29. 9.
baráže pouze o víkendu 
  Pohár juniorů    
                   
Říjen
3. – 4. 10. EJCT – mezinárodní juniorský turnaj (od 2. 10.)          
10. – 11.10 ženy – 1. liga divize         MS mixů*
(10. – 17., Aberdeen SCO)
17. – 18.10 mezinárodní turnaj vozíčkářů
(od 16. 10.)
  MČRJ MD 1/2    
24. – 25. 10. ženy – extraliga (do 26.) muži – extraliga (do 26.)    divize    
                   
Listopad
31.10. – 1.11. muži – 1. liga   divize   MS-B vozíčkářů
(31. 10. – 6.11., Lohja FIN)
7. – 8. 11. Prague Classic
turnaj Světové curlingové tour WCT (od 5. 11.)
  divize   MS MD vozíčkářů
(7. – 13., Lohja FIN)
14. – 15. 11. ženy – extraliga (do 16.) muži – extraliga (do 16.)          
21. – 22. 11. Liga curlingu vozíčkářů (od 20. 11.)   MČRJ MD 2/2   ME mužů a žen
(21. – 28., Lillehammer NOR)
28. – 29. 11. muži – 1. liga        
                   
Prosinec
5 – 6. 12.  ženy – 1. liga divize   divize    
12. – 13. 12. mixed doubles – 2. KT (do 14.)   Star League 1    
19. – 20. 12. divize   divize    
                   
Leden
2. – 3. 1. Liga curlingu vozíčkářů        MS-B juniorů
(3. – 11.)
9. – 10. 1. divize   divize  
16. – 17. 1. ženy – extraliga muži – extraliga   divize   Kvalifikace o MS 
ČR dle ME (12. – 17.)
23. – 24. 1. Prague Circles         Univerziáda**
(21. – 31., Lucern SUI)
30. – 31. 1. MČR mixed doubles – finále (do 2. 2.)      
                   
Únor
6. – 7. 2. MČR juniorů a žáků 1/2 (od 5. 2.)   MČR juniorů a žáků    
13. – 14. 2. ženy – 1. liga   divize     divize    
20. – 21.2. Pohár ČSC   Pohár ČSC   MS juniorů
ČR dle MS-B J (18. – 28., Peking CHN) 
27. – 28. 2. Finálový turnaj
MČR mužů a žen 
(od 25. 2 do 2. 3.)
     
                   
Březen
6. – 7. 3. MČR juniorů a žáků 2/2 (od 5. 3.)        MS vozíčkářů
ČR dle MS-B V (6. – 13., Peking CHN)
13. – 14. 3. muži – 1. liga   divize  
20. – 21. 3. ženy – 1. L muži – 1. L divize     divize   MS žen
ČR dle ME (20. – 28., SUI)
MS neslyšících
(18. –  28.)
27. – 28. 3.  ➡️ Jičín MČR mixů
(od 26. 3.)
       
                   
Duben
3. – 4. 4. svazový termín (Velikonoce)         MS mužů
ČR dle ME (3. – 11, CAN)
10. – 11. 4. baráže        
17. – 18. 4. Mistrovství Rakouska (od 15. 4.)    Star League 2    
24. – 25. 4. MČR vozíčkářů         MS MD a seniorů
(24. – 1. 5.)
                   
Květen
1. – 2. 5. Savona Cup (od 30. 4.)          
8. – 9. 5. MČR seniorů a akademiků (od 7. 5.)          
15. – 16. 5. případný národní
kvalifikační turnaj o ZOH (od 14. 5.)
         
22. – 23. 5. svazový termín (trenérský kemp)          
29. – 30. 5. svazový termín          
             
České soutěže se konají v sobotu a neděli, pokud není uvedeno jinak.
Plán českých akcí 2020/2021 ve formátu PDF
* na říjnové mistrovství světa mixů zatím nebyla česká reprezentace přihlášena – nyní jsou otevřeny domácí přihlášky pro týmy, které mají zájem reprezentovat
** čeští muži jsou v seznamu účastníků první pod čarou a záleží na tom, jestli budou pozváni (vychází se z finálního pořadí minulé univerziády)