Informační systém ČSC | software pro analýzu herních dovedností

Přístup do IS

 

Návod pro hráče

 

Aktuality:

  • jakmile hráč získá přístup do IS, klub z něj může udělat týmového správce. Díky tomu může hráč vytvářet sezónní soupisky a upravovat zápasové soupisky
  • lékařské prohlídky se v papírové formě podávají na sekretariát ČSC (do 9. září)
  • přestupy a hostování se zatím realizují podle platného Registračního řádu, proto jsou platné písemné žádosti. V současnosti se připravuje dodatek k řádu, který umožní žádat i elektronicky přes IS

Pokud vám na email přišla pozvánka pro přístup do IS, tak se přihlaste. Díky tomu se v IS objevíte jako funkční uživatelé a váš klub vám bude moct přiřadit roli týmových správců.

Přístup do neveřejné části části IS může mít libovolný curler. Pouze ti s přihlášením však mohou spravovat soupisky svých týmů a žádat o hostování a přestupy. Jinak není přístup do IS vůbec potřeba zřizovat. Rozpis a výsledky budou i nadále veřejně přístupné online bez nutnosti přihlašování.

Hráč bez přístupu do IS

  • Hráč registrovaný v ČSC je zároveň vytvořen v IS a může být přiřazen na soupisku některého týmu. Úpravu osobních údajů, vložení fotografie nebo přiřazení do týmu za něj musí vytvořit klub respektive jiný hráč (týmový správce). Hostování a přestup za takového hráče zařídí klub (místo kliknutí v IS, bude muset hráč podepsat papírovou žádost a doručit ji na sekretariát)

Hráč s přístupem do IS

  • Může vkládat svou fotku a upravovat některé osobní údaje. V záložce Zápasy si může zobrazit, která utkání ho čekají.
  • Díky existenci tohoto přístupu může být takovému hráči přiřazena další role: týmový správce, klubový správce, rozhodčí apod.

 

Týmový správce

Týmový správcem se stává hráč, který je vybrán klubem jako zástupce týmu při podávání týmové soupisky. Výběr záleží na klubu. Nijak to nesouvisí se samotnou hrou, dokonce to nemusí být ani hráč daného týmu. Například u žákovských týmů může být lepší volbou jejich trenér.

Týmový správce a mateřský klub mohou editovat (sezónní i zápasové) soupisky.

 

Zástupce týmu

Pomocná role vedle týmového správce – tento uživatel může upravovat zápasovou soupisku, například pokud nebude týmový správce přítomen.

 

Jmenná soupiska

Informace o vkládání soupisek sem budou doplněny.

 

Nový systém je příležitostí aktualizovat své fotky. Vkládat je mohou kluby i hráči (poměr stran 7:9, max 2 MB): záložka Můj profil, vpravo dole tlačítko Upravit, fotografie je poslední položkou v seznamu údajů.