EUROVIA liga vozíčkářů vrcholí a startuje MČR J MD

O prvním lednovém víkendu se na Roztylech dohraje EUROVIA liga vozíčkářů, která určí týmy postupující do MČR vozíčkářů. Na Zbraslavi se koná 0. ročník MČR mixed doubles juniorů

 

EUROVIA liga vozíčkářů

V listopadu se odehrála tři z pěti kol letošní ligy. Průběžnou tabulku nyní vede tým z Itálie, naopak Novému Městu hrozí, že nepostoupí dál. Šest ze sedmi účastníků totiž pokračuje do MČR vozíčkářů (25. – 26. dubna).

Vloni byla Itálie naopak po první části poslední, ale vydařil se jí druhý hrací víkend a tím se dostala mezi postupující. Loňskou ligu vyhrálo Slovensko se stejným bodovým ziskem jako Jedličkův ústav B.

Fotky z úvodní části letošní EUROVIA ligy vozíčkářů naleznete zde (foto Pavla Vrbová)

Průběžné pořadí:

1) Itálie
2) Slovensko
3) Velké Meziříčí
4) Jedličkův ústav B
5) Polsko
6) Jedličkův ústav A
8) Nové Město n. Metují

Rozpis utkání (xls)

Pořádá Sportovní club Jedličkova ústavu v Praze, z. s. ve spolupráci s Českým svazem curlingu a za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Generálním partnerem je EUROVIA CS, a. s. 

 

MČR – J mixed doubles

Na zbraslavském ledě se koná nová soutěž mladých smíšených párů (U22), jejíž vítěz získá titul mistra ČR. První dva týmy budou moct hrát turnaj Nordic Tour v národních dresech.

Do tohoto ročníků se přihlásilo dvanáct párů. Bude se hrát ve třech skupinách po čtyřech. Vítězové skupin a nejlepší tým z druhých míst postoupí do semifinále. Finále začíná v neděli v 19.00

Online výsledky zde

Jednotlivé dokumenty, jako u všech soutěží, naleznete přes záložku Soutěže nahoře na tomto webu nebo přímo zde.

 

 

 

02.Leden, 2020 od Martin Bukovský