Dion Young Boys ovládli Pohár ČSC

17. 9. 2017

Jednoznačným vítězem letošního poháru ČSC se stal tým Dion Young Boys ve složení Jaroslav Vedral, Martin Blahovec, Lukáš Klípa a Tomáš Kup. Tento extraligový tým prošel celým turnajem bez jediné porážky a v napínavém finále porazil tým Liboc skipa Karla Kubešky.

Všechny zápasy se nám hrálo opravdu dobře a nálada v týmu byla super. Finále bylo bezpochyby nejtěžší a velmi vyrovnané. Jsme velmi rádi, že se nám ho v závěru podařilo zvrátit k úspěšnému konci.“, řekl po vítězství skip vítězného týmu Jaroslav Vedral.

Loňské 3. místo obhájil tým Kolibris 1, který porazil Savonu 5. Všechny týmy úspěšně zahájily novou sezónu a svou formu potvrdí zmíněné týmy na mezinárodním turnaji Kolibris Cup příští týden (21. – 24. září) opět v hale na Roztylech. Jaroslav Vedral tam bude skipovat tým mixů (tým složený z dvou žen a dvou mužů) jako součást přípravy na Mistrovství světa mixů, které proběhne na začátku října.