David Šik obhájil post předsedy, byl zvolen nový VV a komise

V rámci členské schůze se konaly volby do orgánů Českého svazu curlingu. David Šik byl opět zvolen předsedou Výkonného výboru ČSC. Byl zvolen nový výkonný výbor, smírčí a revizní komise a disciplinární komise.

 

Na pozici předsedy kandidoval pouze David Šik a byl většinou hlasů zvolen. 

Do výkonného výboru kandidovalo sedm osob. Z nich byli zvoleni všichni, kteří své pozice obhajovali: Marek Vydra, Martin Bukovský, Monika Podrábská Skotnická a Ondřej Bodlák. K nim se nově přidají Tomáš Kadlec a Sebastian Ženatý. V období 2017 – 2021 působili ve výboru ještě Vojtěch Reitmajer a Romana Havelková, kteří znova nekandidovali.

Do smírčí a revizní komise byli zvoleni Martina Strnadová, Jan Vlášek, Jan Kubín. Všichni tři byli členy SRK i v minulém období. Do disciplinární komise byli zvoleni Petr Štěpánek, Štěpán Hron, Terezie Vondrášková, Jana Beránková a Marek Černovský.

 

Členská schůze mimo jiné schválila plán akcí na sezónu 2021 / 2022 (s úpravou termínu finále MČR MD – bude obratem zveřejněno). ČS si vyslechla zprávy o činnosti za loňský rok a schválila rozpočet.

Schůze se zúčastnili i Zuzana a Tomáš Paulovi, kterým byla předána plaketa za jejich historický postup na olympijské hry.

 

 

05.Červen, 2021 od Martin Bukovský