Curling Promo, s.r.o. je společností 100% vlastněnou Českým curlingovým svazem. Mezi její úkoly patří provozování, správa a údržba Curlingové haly.
Curling Promo, s.r.o. úspěšně provozuje jedinou komplexně bezbariérovou curlingovou halu od roku 2003. Každoročně si v roztylské curlingové hale vyzkouší curling v rekreační podobě tisíce zájemců v rámci společensko-sportovních akcí a ohlas je bez výjimky pozitivní.
Curling Promo, s.r.o. zajišťuje sportovně společenské akce curlingové hale včetně odborného výkladu o curlingu. Pozornost společnosti je zaměřena především na větší kolektivy od 30 do 150 účastníků, kdy je k dispozici celá sportovní hala, včetně prostoru v klubové restaurace s výhledem na ledovou plochu.
Díky těmto možnostem se stává curling oblíbeným sportem ke zpestření firemních akcí, tiskových konferencí nebo přednášek. Teplota v hale se pohybuje od 6 do 9 °C, proto je vhodné mít teplé, volné sportovní oblečení.
Podmínkou vstupu na ledovou plochu je vlastní čistá sportovní obuv. Pro kolektivy od 30 do 50 účastníků lze využít celou sportovní halu obvykle i s prostory klubové restaurace kdykoliv během dne, max. do 23 hod., pokud není hala obsazena soutěží nebo turnajem pořádaným ČSČ.
Pro malé skupiny lze ve všední dny pronajmout 1-3 dráhy pouze do 16:00, v závislosti na konkrétním dnu. Výjimkou může být víkend. Jednu dráhu doporučujeme pronajmout ideálně pro 6-8 osob na 2 hodiny hry.