Chcete začít hrát?

1) Curling se nyní hraje pravidelně v Praze, Jičíně, Plzni, Trutnově a Opočně.

V ostatních městech hledáme nadšené osoby, kterým bychom mohli pomoct rozjet curling i u nich. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji curlingu ve vašem městě pište na rozvoj@curling.cz

2) Napřed je třeba se stát se členem klubu. Zde naleznete kontakty na jednotlivé kluby, které hledají nové členy.

3) Do celosezónních mistrovství je třeba se přihlásit tradičně do 30. června, u jednotlivých soutěží se přihlašuje individuálně. Podrobnosti naleznete u konkrétní akce

 

Letní třesk pro začátečníky

Blíží se letní kurz pro začátečníky a mírně pokročilé. Akce se koná na Roztylech 31. srpna – 2. září. Přihlášky posílejte do 14. července. Podrobnosti zde.Curling bez ledu?

Pro použití mimo halu máme street curling – suchou variantu – kterou si již vyzkoušely tisíce návštěvníků v obchodních centrech a na sportovních akcích. Street curling můžeme půjčit i vám. Více informací zde.


Přes léto si můžete vyzkoušet street curling v Praze (16. – 20. června) a v Plzni (21. června a 18. – 26. srpna) – podrobnosti zde. 

Chcete si vyzkoušet curling na ledě?

V Praze na Roztylech máte možnost si curling celoročně vyzkoušet, stačí vyplnit poptávkový formulář. Více informací naleznete zde. Poukaz na takovou akci je i vhodným dárkem.

  

Chcete přijít fandit?

Pokud se chcete podívat na curling jako divák, navštivte o víkendech curlingové haly v Praze na Roztylech a na Zbraslavi. Rozpis curlingových soutěží naleznete v kalendáři. V obou halách je vstup zdarma a divácké sezení je součástí restaurace, tudíž není třeba extra teplé oblečení a divácký zážitek je o to lepší.