Chcete se curling naučit?

 

Ve dnech 30. srpna − 1. září se v Praze koná tradiční výukový kurz Letní třesk, který je zaměřen na začínající a mírně pokročilé curlery. Podrobnosti naleznete zde.


 

Chcete přijít fandit?

Pokud se chcete podívat na curling jako divák, navštivte o víkendech curlingové haly v Praze na Roztylech a na Zbraslavi. Rozpis curlingových soutěží naleznete v kalendáři. V obou halách je vstup zdarma a divácké sezení je součástí restaurace, tudíž není třeba extra teplé oblečení a divácký zážitek je o to lepší.

Aktuálně se však koná letní přestávka. Další soutěže se odehrají v září – viz kalendář

 


 

Chcete si vyzkoušet curling na ledě?

V Praze na Roztylech máte možnost si curling celoročně vyzkoušet, stačí vyplnit poptávkový formulář. Více informací naleznete zde. Poukaz na takovou akci je i vhodným dárkem.

Aktuálně se však koná letní přestávka. Curling bude možné vyzkoušet od září.


 

Chcete začít hrát?

1) Curling se nyní hraje pravidelně v Praze, Jičíně, Plzni, Trutnově a Opočně. V nejbližší době se začne i v Brně!

V ostatních městech hledáme nadšené osoby, kterým bychom mohli pomoct rozjet curling i u nich. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji curlingu ve vašem městě pište na rozvoj@curling.cz

2) Napřed je třeba se stát se členem klubu. Zde naleznete kontakty na jednotlivé kluby, které hledají nové členy.

3) Do celosezónních mistrovství je třeba se přihlásit tradičně do 30. června, do krátkodobých turnajů se přihlašuje postupně. Podrobnosti naleznete u konkrétní soutěže


 

Curling bez ledu?

Pro použití mimo halu máme street curling – suchou variantu – kterou si již vyzkoušely tisíce návštěvníků v obchodních centrech a na sportovních akcích. Street curling můžeme půjčit i vám. Více informací zde.