Chcete přijít fandit?

Pokud se chcete podívat na curling jako divák, navštivte o víkendech curlingové haly v Praze na Roztylech a na Zbraslavi. Rozpis curlingových soutěží naleznete v kalendáři. V obou halách je vstup zdarma a divácké sezení je součástí restaurace, tudíž není třeba extra teplé oblečení a divácký zážitek je o to lepší.

🥌 Novou mistrovskou sezónu otevře 1. kvalifikační turnaj MČR mixed doubles: Roztyly, 18. − 21. září.

🥌 Následovat bude nabitý prodloužený víkend finále MČR mužů a žen a baráže: finálový turnaj se koná 24. − 29. září, baráže se hrají pouze během víkendu 26. − 27. září.


Chcete si vyzkoušet curling na ledě?

V Praze na Roztylech máte možnost si curling celoročně vyzkoušet. Více informací naleznete zde. Poukaz na takovou akci je i vhodným dárkem.


Chcete začít hrát?

Aktuálně se můžete přihlásit do Letního třesku určeného pro začátečníky. Tento kurz se koná 28. − 30. srpna 2020 v Praze. Více zde.

 

1) Curling se nyní hraje pravidelně v Praze, Jičíně, Plzni, Trutnově, Opočně a nově i v Brně. 

V ostatních městech hledáme nadšené osoby, kterým bychom mohli pomoct rozjet curling i u nich. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji curlingu ve vašem městě pište na rozvoj@curling.cz

2) Napřed je třeba se stát se členem klubu. Zde naleznete kontakty na jednotlivé kluby, které hledají nové členy.

3) Do celosezónních mistrovství je třeba se přihlásit tradičně do 30. června, do krátkodobých turnajů se přihlašuje postupně. Podrobnosti naleznete u konkrétní soutěže


Curling bez ledu?

Pro použití mimo halu máme street curling – suchou variantu – kterou si již vyzkoušely tisíce návštěvníků v obchodních centrech a na sportovních akcích. Street curling můžeme půjčit i vám. Více informací zde.